Witamy

Specjalne Październik PL Mówiąc podróży 2014 - Terminarz i Slajdy - Zobacz także # cliftuk14 na Twitterze na misc. aktualizacje.

Jestem założyciel i dyrektor wykonawczy E-Democracy.org , przedsiębiorczość społeczna Ashoki , a ostatnio uhonorowany jako Champion White House zmian dla Otwartego Rządu .

I podróżować po całym świecie w trybie online i osobiście jako prelegent i konsultant ekspert otwartego rządu i "e-demokracji" z niezrównaną dwóch dekadach bezpośredniego doświadczenia. W rzeczywistości, w 1994 roku ukuł termin "e-demokracji." Korzystanie aktualne słowa-wytrychy ... to korzystanie z mediów społecznościowych i technologii dla otwartego rządu, zaangażowania obywateli, lokalnych innowacji obrad otwartych dla publiczności, i tematów pokrewnych.

Jako pracy na e-demokracji w dużych i udanych dotacji BeNeighbors.org Fundacji Rycerz dobiega końca pod koniec 2014 roku, jestem już dostępna (LinkedIn) do podejmowania nowych projektów wzdłuż boku mój ciąg dalszy zaangażowanie w e-Democracy.org .

Aktualizacje e-mail

Najlepszym sposobem, aby połączyć na bieżąco jest zapisać się do mojego Demokracji Online Newswire (od 1998 roku).

Zapraszamy do StevenClift.com ... włączenie mojego byłego witryny Publicus.Net.

Podziel się