Verejný hovorca

Verejný hovorca na e-demokracia, e-participácia, e-priehľadnosť, vláda 2,0 ...

"Bol si tak pestré, vierohodné, zaujímavé. . . "

Aktualizácia: Zobrazenie týchto 12 2013 európske hovoriace tour upozorní zamerané na nové hlasy, občianske techniky, a susedov on-line .

Som rozprávať príbeh o budúcnosti demokracie, komunity a správe vecí verejných v informáciách vek. Uvediem e-demokraciu do života prostredníctvom reálnych príkladov a postrehy. Tie sú založené na mojej priamej skúsenosti a poznatky, ktoré získali v osobnej a on-line po celom svete. Cez stovky prejavov naprieč 26 krajinami , som zdieľal svoj ​​jedinečný optimistický ešte pragmatické videnie príležitosti a výzvy. Stiahnite si a prečítajte si niektoré z mojich príkladov prejavov a šmýkačkami nižšie.

Som k dispozícii ako reproduktor, panel moderátora / účastníka alebo školenie vedúce k demokracii online. To zahŕňa e-demokracia, e-government / 2,0 vládu, on-line konzultácie, on-line komunít a účasť občanov, politiku on-line a súvisiace témy. Pracujem s mojimi hostiteľmi prispôsobiť svoj prejav / školenia podľa potrieb svojho konferenciu alebo organizáciu. S mojím základe skúseností, z premiérov do skupiny občanov, môžem hovoriť oznámenia okamihy a pripojte na príslušnej úrovni s akýmkoľvek publikom.

Pre honorár a cestovné informácie výdavkov , prosím, kontaktujte ma .

Prejavy a prezentácie

  • Verejné Net-Work - PowerPoint - nové a vzrušujúce témy, ktoré sa týka e-demokracia lekcie na zlepšenie vykonávania verejnej politiky. K dispozícii v kľúčových a dielenských verzie.
  • Online konzultácie seminár - PowerPoint - aktualizovaná verzia tejto prezentácie pre potenciálnych hostiteľa je k dispozícii na vyžiadanie . Tento interaktívny jeden-dvahodina semináre akcií podrobné príklady, praktické tipy a rady pre organizovanie on-line konzultácie a udalosti. Tento seminár doplňuje svoju prvú desiatke tipy pre on-line článok konzultácie.
  • Oko na E-Citizen - PowerPoint - Čo si občania naozaj chcú s komunitou, vláda, politické spravodajstvo a občianskej angažovanosti on-line? Čo vieme? Aké sú trendy? Aké kroky musíme vziať používať internet v plnom výhodu v demokracii?
  • E-demokracia: Promise budúcnosti je dnes realitou - tridsať minút preslov písaný v ľahko zrozumiteľnej angličtiny pre široké publikum v Japonsku. Tiež som sa zúčastnil panelovej diskusie, ktorá bola vysielaná v televízii v Japonsku. To vám dá pocit pôvodnej reči, ktorá nepoužíva snímky.
  • Budúcnosť e-demokracia - 50 Year Plan - hlavný prejav k vydaniu World Futurist spoločnosti on-line v -extended- forme.
  • Wired Agora - Jeden z mojich najobľúbenejších prezentácií roku 1998 je skvelým príkladom toho, ako môžem urobiť príbeh účasti občanov v e-demokracia zaujímavé a jednoduché pre všetkých zrozumiteľné. Táto reč je v dôchodku, "ako je", ale môžem zmiešať príklad s inými dynamickými príbehy. Dal som dohromady za Michaila Gorbačova, ale nedal to najavo v dôsledku krízy v Rusku.
  • Program - starý zoznam minulých hovoriacich vystúpenie verejnosti.
  • Hosting Nápady - S hlavných rečou, ale urobil som k dispozícii až dva dni pre stretnutia a ďalších seminárov organizovaných môjho hostiteľa. Kým priamo na mieste, som sa rád stretol s účastníkmi v zaujímavej "e-demokracia" projektov súvisiacich a radšej zúčastniť aspoň jeden variant otvorený pre širokú verejnosť (často na miestnej univerzite).
Zdieľať

Prepnúť na našich mobilných stránok