Public Speaker

Verejné Reproduktor na e-demokracia, e-participácia, e-priehľadnosť, vláda 2.0 ...

"Bol si tak pestré, vierohodné, zaujímavé. . . "

Aktualizácia: Zobraziť tieto decembra 2013 európske prednáškovom turné upozorní zamerané na nové hlasy, občianske techniky, a susedov on-line .

Som rozprávať príbeh o budúcnosti demokracie, komunity a správy v informáciách vek. Prinášam e-demokracie k životu prostredníctvom reálnych príkladov a postrehy. Tie sú založené na mojej priamej skúsenosti a ponaučenia, ktoré získali v-osoba a on-line po celom svete. Cez stovky vystúpení po celej 26 krajín , som zdieľal svoj ​​jedinečný optimistickú ešte pragmaticky víziu príležitosti a výzvy. Stiahnite si a prečítajte si niektoré z mojich príklady prejavov a snímok nižšie.

Som k dispozícii ako reproduktor, panel Moderátori / účastníka alebo školenie vedúce k demokracii on-line. To zahŕňa e-demokracia, e-government/Government 2.0, on-line konzultácie, on-line komunít a účasť občanov, politiky on-line a súvisiace témy. Pracujem s mojimi hostiteľmi prispôsobiť svoju reč / školenie podľa potrieb svojho konferencie alebo organizácie. S mojím základe skúseností, z premiérov do skupiny občanov, môžem hovoriť na chvíľu oznámenia a pripojte na príslušnej úrovni s akýmkoľvek publikom.

Pre honorár a výdavkov cestovné informácie , prosím, kontaktujte ma .

Prejavy a prezentácie

  • Verejné Net-Work - PowerPoint - nové a vzrušujúce témy, ktoré sa týka e-demokracia lekcie na zlepšenie vykonávania verejnej politiky. K dispozícii v kľúčových a dielenské prevedenie.
  • Online konzultácie seminár - PowerPoint - aktualizovaná verzia tejto prezentácie pre potenciálnych hostiteľa je k dispozícii na vyžiadanie . Tento interaktívny jeden-dvahodina semináre akcií popísaných príkladov, praktických tipov a rád pre organizovanie on-line konzultácie a udalostí. Tento seminár dopĺňa svoj ​​prvý desiatke tipy pre on-line článok konzultácie.
  • Oko na E-Citizen - PowerPoint - Čo občania naozaj chcú s komunitou, vláda, politické správy a zapojenie občanov online? Čo vieme? Aké sú trendy? Aké kroky musíme vziať používať internet k jeho plnému využitiu v demokracii?
  • E-Democracy: The Promise of the Future je dnes realitou - tridsať minút Keynote adresa napísaná v ľahko zrozumiteľné angličtiny pre široké publikum v Japonsku. Tiež som sa zúčastnil panelovej diskusie, ktorá bola vysielaná v televízii v Japonsku. To vám dá pocit pôvodnej reči, ktorá nepoužíva snímky.
  • Budúcnosť e-demokracia - 50 Year Plan - hlavná reči k vydaniu World Futuristické spoločnosti on-line v an-rozšírené-forme.
  • Káblové Agora -. Jedna z mojich najobľúbenejších prezentácie od 1998 je skvelým príkladom toho, ako môžem urobiť príbeh o účasti občanov na e-demokracie zaujímavé a jednoduché pre všetky pochopiť. Táto reč je v dôchodku ", ako je", ale môžem miešať príklad s inými dynamickými príbehy. Dal som to dohromady za Michaila Gorbačova, ale nedal to najavo v dôsledku krízy v Rusku.
  • Plán - starý zoznam posledných rečníctvo vystúpenie.
  • Hosting nápady - S hlavnými prejavmi, urobím sám k dispozícii až dva dni pre stretnutia a ďalších seminárov organizovaných môj hostiteľ. Zatiaľ čo na mieste, som sa rád stretol s účastníkmi v zaujímavej "e-demokracia" súvisiace projekty a radšej zúčastniť aspoň jeden variant otvorené pre širokú verejnosť (často na miestnej univerzite).
Podiel

Prepnúť na našich mobilných stránok