Verejný hovorca

Verejný hovorca na e-demokracia, e-participácia, otvorenej vlády a občianskej technológií ...

"Bol si tak pestré, vierohodné, zaujímavé. . . "

Som rozprávať príbeh o budúcnosti demokracie, komunity a správe vecí verejných v informáciách vek. Uvediem e-demokraciu do života prostredníctvom reálnych príkladov a postrehy. Tie sú založené na moje priame skúsenosti s E-Democracy.org a poznatkov získaných v osobnej a on-line po celom svete.

Cez stovky prejavov naprieč viac ako 30 krajinách , som zdieľal svoj ​​jedinečný optimistický ešte pragmatické videnie príležitosti a výzvy.

Stiahnite si a prečítajte si niektoré z mojich príkladov prejavov a šmýkačkami nižšie. Som k dispozícii ako reproduktor, panel moderátora / účastníka alebo školenie vedúce k demokracii online. To zahŕňa otvorenú vládu, občiansku technológie, e-demokracia, e-government, on-line konzultácie, on-line komunít a účasť občanov, politiku on-line a príbuzné témy.

Vezmite prosím na vedomie, že s mojou prácou na plný úväzok pre e-demokraciu v posledných rokoch, som sa zamerala na in-hĺbkové zdieľanie lekcie viazaná na našej iniciatívy BeNeighbors.org. Teraz s 20 rokov v odbore, som biť keynote obvod opäť s novou hlavnou úvodnom prejave. Zostaňte naladení.

Pracujem s mojimi hostiteľmi prispôsobiť svoj prejav / školenia podľa potrieb svojho konferenciu alebo organizáciu. S mojím základe skúseností, z premiérov do skupiny občanov, môžem hovoriť oznámenia okamihy a pripojte na príslušnej úrovni s akýmkoľvek publikom. Pre honorár a cestovné informácie výdavkov , prosím, kontaktujte ma .

Príklad prednáškach

Príklad In-hĺbka Semináre

YouTube Náhľady

Príklad Rozhodca

YouTube Náhľady

YouTube Náhľady

Ďalšie prejavy a prezentácie

Zdieľať